Barvy a melíry

Logo Revlon ProfessionalBarvy Revlon Professional

Velmi kvalitní a šetrné španělské barvy pro všestranné použití budou tou pravou volbou pro Vaše vlasy. Všechny barvy Revlon Professional jsou vyvíjeny a testovány s ohledem na šetrnost a kvalitu. Díky mikročástem, které v sobě obsahují dodávají Vašim vlasům ještě větší lesk a zdravější vzhled. Řada Revlon Professional obsahuje více řad barev, které doplňují krémové peroxidy a aktivátory barev. Barvy Revlon Professional dávají možnost vybírat z mnoha desítek módních odstínů, které jsou pravidelně obměňovány dle aktuálních módních trendů.

Řady barev REVLON PROFESSIONAL

 

Revlonissimo NMT
Nanomolekulární technologie v oxidační barvě Revlonissimo NMT pro ještě větší lesk a pevnost vlasů. Snadné míchání a pronikání barvy do vlasů díky krémovogelové konzistenci.

Revlonissimo Super Blondel NMT
Nová nanomolekulární technologie je využita u superblond odstínnů pro maximální zesvětlení vlasů. Kolekce pastelových elegantních odlesků. Vysoká kosmetická krémovo-gelová barva se zesvětlující schopností až o 5 tónů.

Young Color Excel
Semipernamentní barva bez amoniaku pro barvení tón v tónu s technologií Long Lasting pro dlouhotrvající barvu.
Spojení intenzivního odstínu s jemným probarvením. Obsahuje dvojí výskyt pigmentů pro intenzivní lesk a dva specifické polymery kationu pro dodání maximálního lesku a optimálního pokrytí

Revlonissimo High Coverage
Anti- Agine technologie proti stárnutí vlasů. Pro ženy s 80% – 100% bílých vlasů. Jedinečné složení Revlonissimo NMT + Arginine – Jedna z 20 amino kyelin, která jsou komponentem lidských proteinů. Dodává sílu vlasovému vláknu. Nejdůležitější složka proti stárnutí vlasů – Hair Anti Aging.

Barvy Echosline

 

Echos color – pernamentní barva na vlasy

Obsahuje včelí vosk a vitamin C. Zaručuje vysokou stabilitu odstínů a dokonalé krytí šedi. Široká škála odstínů umožňuje vytvořit brilantní barvy s vysokou trvanlivosti. Díky speciálnímu složení dosáhneme při barvení vynikajících výsledků, vlasy jsou zářivé a zdravé.

Seliar – permanentní barva bez amoniaku

Permanentní barva bez amoniaku, paraphenylenediaminu, obohacená o spojení : keratinu, argonového oleje, hedvábných proteinů a lněného oleje. Zaručuje 100% probarvení bílých šedivých vlasů, instatní rekonstrukci, zanechává vlasy hebké a lesklé. Má anti – age a antioxidační efekt.