Kosmetika Skeyndor

Logo kosmetiky SKEYNDOR

Kosmetika SKEYNDOR se zajímá o veškerou problematiku mladé či stárnoucí pleti. Správným a pravidelným používáním obličejové kosmetiky můžete docílit opravdu viditelných změn.

Vlivem špatného životního prostředí, stresu či nesprávné stravy naše pleť strádá a bez náležité ochrany a péče předčasně stárne či trpí různými kožními chorobami.

Veškeré látky obsažené v přípravcích kosmetiky SKEYNDOR , jsou čistě přírodní, pocházejí převážně z rostlin, hlavně mořských řas, bylin a v neposlední řadě z ovoce. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.

SKEYNDOR je značkou profesionální kosmetiky, která dnes slaví 44 let od svého vzniku. Svým zákazníkům nabízí více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pokožku. Díky tomu se SKEYNDOR stal jednou z vedoucích firem na současném trhu. Motto značky SKEYNDOR: „Poskytovat nejlepší kvalitu – především díky inovačnímu, vědeckému výzkumu a účinným aktivním složkám“. Toto heslo se snaží naplňovat již od roku 1966, kdy ve španělské Terrasse došlo k založení společnosti. Jedná se o španělskou kosmetickou značku, která je známá po celém světě a je specialistou v oboru anti-age péče o pleť, díky skvělému týmu vědců, laboratornímu výzkumu a dlouholetým zkušenostem. Kosmetické řady SKEYNDOR dnes používá více než 15 000 profesionálů po celém světě, od Kanady až po Nový Zéland.

Kosmetika SKEYNDOR má podle výzkumu kosmetických terapeutů vedoucí pozici na trhu v oblasti vztahu CENA – KVALITA.

Objednejte se na kosmetiku v Hradci Králové k Martině Vaňkové on-line.