Kosmetika SynCare

Logo kosmetiky SYNCARE

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Vysokou úroveň přípravků potvrzují tisíce spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonů v Čechách, na Moravě, na Slovensku, v Německu, v Rakousku, ve Velké Británii a v Řecku.

Výroba dermokosmetiky SynCare probíhá za přísných hygienických pravidel. SynCare je vybavena moderními technologickými zařízeními pro výrobu emulzní kosmetiky. Veškerá provozní zařízení jsou zhotovena z nerezové oceli, aby byla snadno čistitelná a podržela si dlouhou dobu životnosti.

Vývoj přípravků pro kosmetiku a prostředků pro mezoterapii vyžaduje zapojení různých oborů. Odborníky si nenajímáme, ale zaměstnáváme. Můžeme v každém jednotlivém okamžiku kontaktovat naše zaměstnance – lékaře a toxikology, kteří poskytují nejen odborné teoretické, ale také klinické zázemí.

Tým na čele s doc. MUDr. Jarmilou Rulcovou, CSc. je dostatečnou zárukou účinku přípravků, právě tak jako pracovníci vedení Dr. et Mgr. Petrem Svobodou garantují bezpečnostní standardy pro medicínu a kosmetiku.

Objednejte se na kosmetiku v Hradci Králové k Janě Michajlowé on-line.