Jana Michajlowa

Jana MichajlowaNarodila se roku 1975. Vystudovala SOU s maturitou, obor kosmetička. V oboru kosmetika působí od roku 1994 a neustále pracuje na zkvalitňování a rozšiřování služeb. V průběhu své praxe se pravidelně zúčastňuje školení a kurzů, např. Mikromasáž očního okolí, práce s AHA peelingem, kurz vizážistiky, fotomake-up atd. Líčila na řadě módních předhlídek, ale především se věnuje svatebnímu a společenskému líčení. Ke své práci používá dermokosmetické přípravky SYNCARE které jsou na hranici lékařské a estetické péče (Více o kosmetice SYNCARE). Objednejte se na kosmetiku v Hradci Králové k Janě Michajlowé, která se na Vás těší s následujícími službami.

Celkové kosmetické ošetření / cena od 580,- Kč

Nejběžnější kosmetická služba, která obsahuje diagnózu pleti, odlíčení obličeje, peeling, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu. Na závěr je dle stavu pleti aplikováno kosmetické sérum, masky a krém.

Luxusní kosmetické ošetření / cena od 980,- Kč

Odlíčení a povrchové čištění pleti, úprava obočí, barvení obočí a řas, změkčení pleti, peeling, čištění pleti ultrazvukovým přístrojem, výživná ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, aplikace alginátové masky.

Mikromasáž očního okolí

Při této velmi příjemné masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá také k lepšímu zprůchodnění dutin.

Úprava a barvení obočí a řas

Velmi oblíbená kosmetická služba v rámci které, lze volit více možných variant obsahujících barvení a úpravu obočí a řas či trvalou na řasy.

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou je velmi vhodnou metodou pro citlivé partie. Cukrová pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické látky a proto jsou alergické reakce a kožní podráždění vyjímečné a případně minimální. Oproti ostatním metodám se chloupky odstraňují po směru růstu a z tohoto důvodu se depilace stává méně bolestivou, minimalizuje riziko zarůstání chloupku a případné zčervenání pokožky mizí rychleji. Objednat se můžete také na depilaci horkým voskem všech ostatních částí těla(lýtka, stehna, třísla, podpaží, paže).

Chemický peeling

Chemický peeling je velmi starou vysoce účinnou metodou péče o pleť pomocí slabých až středně silných organických kyselin. První poznatky o této speciální kúře získali již již Egypťané. Dnes se používají zvláště ovocné kyseliny (většinou organické kyseliny typu AHA a BHA). Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení. Nové buňky vznikající při hojení, nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT – trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, poškození pleti po nadměrném slunečním záření. AHA peeling je hraničním zákrokem na pomezí kosmetického ošetření a lékařské péče. Výsledek ošetření bývá velmi uspokojivý za předpoklad profesionálního výkonu a Vašeho zodpovědného přístupu po provedeném AHA peelingu. Nová pokožka vyhlíží po AHA peelingu lépe a je zdravější, než pleť před peelingem.

Kosmetický laser SPARIDONNLaser Sparidonn

Laser Sparidonn jeprofesionální zařízení, které má biostimulační, protizánětlivé a zkliňující účinky, které jsou podpořeny speciální laserovou kosmetikou. Nejčastěji je aplikován pro omlazování a regeneraci tkání, zklinění a léčbu projevů akné, urychlení hojení, zlepšení stavu jizev a jizviček po akné a kuperózu (červené žilky).

Líčení a fotomake-up

Denní, večerní, společenské či svatební líčení a fotomake-upu. Prohlédněte si ukázky líčení od Jany Michajlowé.

 

Certifikáty Jany Michajlowé

Objednejte se na kosmetiku v Hradci Králové k Janě Michajlowé on-line.