Martina Vaňková

Zuzana Bydžovská

Martina se narodila v roce 1981 a po základní škole vystudovala střední odbornou školu. V oboru kosmetické péče pracuje 2 roky, díky rekvalifikačnímu kosmetickému kurzu. Zúčastnila se mnoha kurzů, seminářů a workshopů (např. mikromasáž očního okolí, trvalá na řasy, omlazující galvanické žehlení apod.) a i nadále na sobě pracuje, aby Vám mohla nabídnout co nejkvalitnější a nejlepší služby. Martina Bydžovská využívá pro kosmetickou péči o Vaší pleť profesionální španělskou kosmetiku SKEYNDOR (Více o profesionální kosmetice SKEYNDOR). Objednejte se na kosmetiku v Hradci Králové k Martině Vaňkové, která se na Vás těší s následujícími službami.

Ceník služeb Martiny Vaňkové (Ke stažení ve formátu PDF)

Celkové kosmetické ošetření

Nejběžnější kosmetická služba, která obsahuje diagnózu pleti, odlíčení obličeje, mechanický peeling (gumážní nebo enzimatický). Samozřejmostí je hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu. Na závěr je dle stavu pleti aplikováno kosmetické sérum, masky a krému.

Mikromasáž očního okolí

Při této velmi příjemné masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá také k lepšímu zprůchodnění dutin.

Prodlužovaní řas THUYAProdlužování řas

Pernamentní prodlužování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoliv délky. Jedná se o řasy syntetické, které se aplikují na řasy přírodní a to metodou “řasa na řasu”, to znamená, že každá jednotlivá syntetická řasa kopířuje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje. Přečtěte si více o prodlužování řas.

Úprava a barvení obočí a řas

Velmi oblíbená kosmetická služba v rámci které, lze volit více možných variant obsahujících barvení a úpravu obočí a řas či trvalou na řasy.

Kamínky SWAROWSKI na Vaše řasy

V rámci služeb péče o Vaše řasy nabízíme novinku v podobě kamínků SWAROWSKI na Vaše řasy. K dispozici je široká škála odstínů.

Chemický peeling

Chemický peeling zrychlí obnovu kožních buněk, pozitivně ovlivňuje elasticitu kůže, kůže je jemnější a hladší. Chemický peeling má také výrazný antioxidační vliv a snižuje tvorbu mazu. Více o chemickém peelingu zde.

Parafínový zábal na ruce

Parafínový zábal na ruce je velmi příjemnou a oblíbenou službou. Spočívá v aplikací teplého kosmetického parafínu na ruce. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy.

Depilace

Nejběžnější službou v oblasti depilace je depilace horního rtu. Objednat se však můžete také na depilaci horkým voskem všech ostatních částí těla(lýtka, stehna, třísla, podpaží, paže).

Galvanické žehlení pleti

Profesionální omlazující galvanické žehlení pleti hloubokově čistí a vyživuje pleť. Dále aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy.

Certifikáty Martiny Vaňkové (Bydžovské)

 

 

 

Objednejte se na kosmetiku v Hradci Králové k Martině Vaňkové on-line.