L. Krausová – přehled masáží a ceník

Níže uvedený ceník a nabídka se vztahuje k masérce PharmDr. Lucii Krausové Ph.D.

Zdraví
Relaxačně terapeutická masáž 45 min / 500 Kč
Dornova metoda a Breussova masáž45 min / 500 Kč
Medová masáž s termozábalem 45 min / 500 Kč

Relax
Masáž lávovými kameny 45 min / 500 Kč

Beauty
Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny 45 min / 500 Kč

Relaxačně terapeutická masáž

Komplexní péče o bolestivé oblasti, která kompenzuje následky chybného držení těla a jednostranné zátěže. Využívá technik rekondiční masáže, aplikace baněk, ošetření trigger points, Dornovy metody a tejpování (v ceně). Zahrnuje rovněž relaxační prvky.

Dornova metoda

Jemným způsobem navrací mírně dislokované klouby do správné pozice. Komplexní ošetření zahrnuje srovnání délky končetin, vyrovnání pánve a srovnání obratlů. Je doporučena po sérii relaxačně terapeutických masáží, kdy se docílí dostatečného uvolnění svalů.

Medová masáž

Detoxikační medová masáž vychází z ruského lidového léčitelství. Na pokožku zad se nanáší nahřátý med, který specifickými masážními hmaty interaguje s pokožkou, způsobuje její prokrvení a uvolnění hlouběji uložených tkání.

Masáž lávovými kameny

Oblíbená relaxační masáž s využitím tahů horkými lávovými kameny se zaměřuje na oblast zad. Dochází k intenzivnímu prohřátí a uvolnění svalů.

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny

Masáž obličeje nahřátými drobnými lávovými kamínky s využitím vyživujícího rostlinného oleje uvolňuje napětí obličeje, regeneruje a prokrvuje pleť. Součástí je vyživující zábal na ruce.

Green Ways zelené potraviny

Nabídka vysoce kvalitní sušené šťávy z mladého ječmene a tablet ze sladkovodní řasy chlorela. Zelené potraviny pro svůj obsah antioxidantů, enzymů, chlorofylu a vitamínů harmonizují vnitřní prostředí a umožňují nastartovat ozdravné procesy. Konzultace zdravotního stavu a výživové poradenství.

Před masáží vždy konzultujte svůj zdravotní stav s masérem.