L. Krausová – přehled masáží a ceník

Níže uvedený ceník a nabídka se vztahuje k masérce PharmDr. Lucii Krausové Ph.D.

Zdraví
Relaxačně terapeutická masáž 60 min / 450 Kč
Dornova metoda a Breussova masáž 90 min / 700 Kč
Medová masáž s termozábalem 45 min / 500 Kč

Relax
Aroma masáž 30 min / 250 Kč
Masáž lávovými kameny 60 min / 590 Kč
Luxusní masáž lávovými kameny 90 min / 890 Kč

Beauty
Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny 30 min / 320 Kč

Speciální
Masáž dětí a kojenců 60 min / 450 Kč
GW zelené potraviny na dotaz

Relaxačně terapeutická masáž

Kompenzuje následky chybného držení těla a jednostranné zátěže. Je zacílena na problematickou oblast (záda, ramena, lýtka apod.). Využívá technik rekondiční masáže, aplikace baněk, ošetření trigger points, Dornovy metody a tejpování. Zakončena je relaxační masáží.

Dornova metoda a Breussova masáž

Jemným způsobem navrací mírně dislokované klouby do správné pozice. Komplexní ošetření zahrnuje srovnání délky končetin, vyrovnání pánve a srovnání obratlů. Je zakončena relaxační a ozdravnou Breussovou masáží.

Medová masáž s termozábalem

Detoxikační medová masáž vychází z ruského lidového léčitelství. Na pokožku zad se nanáší nahřátý med, který specifickými masážními hmaty interaguje s pokožkou, způsobuje její prokrvení a uvolnění hlouběji uložených tkání. Závěrem je aplikován teplý včelí voskový zábal.

Aroma masáž

Relaxační masáž s využitím oleje s obsahem éterických olejů dle vlastního výběru. Smyslem masáže je uvolnění a odpočinek.

Masáž lávovými kameny

Oblíbená relaxační masáž s využitím tahů horkými lávovými kameny se zaměřuje hlavně na oblast zad. Dochází k intenzivnímu prohřátí a uvolnění svalů.

Luxusní masáž lávovými kameny

Masáž celého těla horkými lávovými kameny. Teplo kamenů uvolňuje svaly, prohřívá a prokrvuje celé tělo, a tím navozuje maximální relaxaci.

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny

Masáž obličeje nahřátými drobnými lávovými kamínky s využitím jojobového oleje uvolňuje napětí obličeje, regeneruje a prokrvuje pleť.

Masáž dětí a kojenců

Předání masážních technik malých dětí jejich rodičům. Seznámení se základy aromaterapie a konzultace drobných dětských obtíží. Cena je orientační a odvíjí se od délky konzultace.

GW zelené potraviny

Prodej vysoce kvalitní sušené šťávy z mladého ječmene a tablet ze sladkovodní řasy chlorella. Zelené potraviny pro svůj obsah aminokyselin, enzymů, chlorofylu a vitamínů harmonizují vnitřní prostředí a umožňují nastartovat ozdravné procesy.
Před masáží vždy konzultujte svůj zdravotní stav s masérem.